Penzion Lomnice u Rýmařova Lomnický šenk
Penzion Lomnický šenk ubytování Lomnice u Rýmařova Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 5 m/s
 

Penzion Lomnický šenk / Lomnice u Rýmařova

Penzion Lomnický Šenk v Lomnici leží na klidném místě blízko přehrady Slezská Harta a hradu Sovinec. V roce 2 007 prošel rekonstrukcí a nyní nabízí klidné ubytování s příjemnou atmosférou.

Ubytování
Penzion Lomnický Šenk v Lomnici nabízí ubytování o kapacitě 45 míst. Ubytování v penzionu Lomnický Šenk v Lomnici je ve 2, 3, 4 a 5lůžkových pokojích. Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 18.00 hodi v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod poslední den pobytu. Pobyt se zvířetem : Nutno předem dohodnout, povolen pouze pes malé rasy, poplatek sdělí ubytovatel na místě.

Služby
V penzionu Lomnický Šenk v Lomnici  na Vás bude čekat příjemná restaurace s TV a venkovní terasou, salonek, půjčovna kol a sportovních potřeb, hřiště na nohejbal, fotbal a další míčové hry. Penzion Lomnický Šenk v Lomnici má vlastní rybník - možnost rybolovu (cca 200 m od penzionu).

Okolí
Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. Ideální jsou podmínky pro cykloturistiku, houbaření. V okolí se doporučuje vyjet si na hrad Sovinec (10 km), Pradědovu galerii dřevěných soch v Jiříkově (13 km), celoroční krytá motokárová trať (15 km).
Penzion Lomnice u Rýmařova Lomnický šenk - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Lomnice u Rýmařova Lomnický šenk - disponuje restauracíPenzion Lomnice u Rýmařova Lomnický šenk - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Lomnice u Rýmařova Lomnický šenk -  je k dispozici připojení na internetPenzion Lomnice u Rýmařova Lomnický šenk -  je k dispozici letní terasaPenzion Lomnice u Rýmařova Lomnický šenk - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Lomnice u Rýmařova Lomnický šenk - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Lomnice u Rýmařova Lomnický šenk - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com